خانه » پیروان دجال بصره پاسخ دهید!؟ » داستان مباهله ی احمد بصری و منافقان

داستان مباهله ی احمد بصری و منافقان

 

احمد اسماعیل بصری مدعی امامت و مهدویت که به ادعاي پيروانش يماني موعود و فرزند امام مهدي است با اعلام ظهور خود در حدود شانزده سال پيش، تصميم گرفت تا قيام خود را از شبکه هاي اجتماعي و تالارهاي گفتگو، آنهم پشت صفحه ی به قول خودش، مبارکه ی فیسبوک آغاز کند!!

او یکی از دلایل حقانیت خود را آمادگی برای مباهله دانسته ولی تا الان کسی چیزی از او ندیده است و به نظر می آید شعار مباهله همچون باقی ادله ی این کذاب کوبیدن بر طبل تو خالی باشد. 🍥🍥🍥🍥

یکی از هواداران و مریدان سابق مکتب نجف و احمد بصری* علی الغریفی * نام دارد ، وی به تازگی از این جریان جدا شده و دست به افشاگری بر علیه احمد بصری و مکتب نجف زده است .

🗣 و حال افشاگری ها و اعترافات تکان دهنده علی الغریفی

👇👇👇👇

علی الغریفی می گوید که هیچ امامی به نام احمد الحسن در مکتب نجف وجود ندارد و آنکسی که پشت صفحه ی فیسبوک به نام احمد الحسن می نوسید یکی از افراد مکتب نجف است که به این وسیله در حال چپاول اموال مردم می باشد . او می گوید احمد الحسن واقعی از دست فساد اخلاقی مکتبیها مدت ۶ سال است در غیبت بسر می برد
این در حالی است که مکتب نجف، علی الغریفی ، عبدلله هاشم و … را منافق خوانده و آنکسی که پشت صفحه فیسبوک است و ادعا می کند احمد بصری است هم لقب موشهای کثیف (🐭) را به آنها داده است .

داستان مباهله :
پس از این جریانها الغریفی در یک برنامه ی تلوزیونی به نام (بانوراما الدعوة الیمانیة)حاضر شد و به طور مستقیم با احمد بصری مباهله کرد . او در این برنامه می گوید که احمد بصری وجود ندارد و برای اینکه به بقیه هم ثابت شود حاضر است با او مباهله کند . سپس صیغه ی مباهله را می خواند و به احمد بصری ۲۴ ساعت مهلت می دهد که اگر همانطوری که او گفته منافق است از خداوند بخواهد او را هلاک کند در غیر اینصورت احمد بصری کذاب و دروغگو و منافق است .

ادامه را در کلیپ زیر ببینید

 

http://

 

جهت دانلود با ذکر صلوات کلیک کنید

مشاهده در آپارات و اشتراک گذاری

اختصصاصی www.mahdyoon.net

Be Sociable, Share!
انتشار توسط 8 تم

درباره‌ی mahdyoon

Profile photo of mahdyoon

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

رفتن به نوارابزار