خانه » پیشنهاد سر دبیر

پیشنهاد سر دبیر

مستند ارتباط جریان دروغین یمانی با وهابیت

مدعی 3

جریان تکفیری وهابیت، بااستفاده گسترده از رسانه های جمعی و شبکه های ماهواره ای به صورت مستقیم و غیر مستقیم از جریان انحرافی موسوم به مدعی یمانی استفاده ابزاری کرده،  تا توسط آنها موجبات تفرقه بین شیعیان و تضعیف باور مهدویت را فراهم کنند آنها با توهین به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحنا،  له الفدا  سرکرده بیسواد این جریان ... بیشتر بخوانید »

سریال ادامه دار نوّاب خاص؛ از شیخیه تا احمد الحسن

نواب

چکیده مدعیان دروغین مهدویت، سریال ادامه داری است که با هدف اسلام ستیزی، بنیانگذاری شده است. این جریان، در صدد خنثی سازی و پس از آن، حذف کامل تشیع بوده و برای رسیدن به هدف خود از هیچ کاری دریغ نمی نماید. هر چند که مسأله مدعیان دروغین مهدویت دیرینه ای به تعداد سال های غیبت حضرت ولیصر(علیه السلام) دارد، ... بیشتر بخوانید »

رسوایی و آبروریزی جدید برای مکتب احمد بصری مدعی جریان یمانی !؟ صفحه رسمی فیسبوک منتسب به احمد بصری در مصر هک شد .

هک شدن صفحه مصر

به گزارش mahdyoon.net  صفحه رسمی مکتب و دفتر احمد الحسن مدعی جریان یمانی توسط افرادی ناشناس هک شد . مکتب نجف با انتشار بیانیه ای درخواست کرد از حضور در این صفحه خودداری شود زیرا این صفحه به قول خودشان توسط ایادی شیطان هک شده است . حال این سوال پیش می آید اگر روزی صفحه ی خود احمد بصری ... بیشتر بخوانید »

داستان مباهله ی احمد بصری و منافقان

مباهله

  احمد اسماعیل بصری مدعی امامت و مهدویت که به ادعاي پيروانش يماني موعود و فرزند امام مهدي است با اعلام ظهور خود در حدود شانزده سال پيش، تصميم گرفت تا قيام خود را از شبکه هاي اجتماعي و تالارهاي گفتگو، آنهم پشت صفحه ی به قول خودش، مبارکه ی فیسبوک آغاز کند!! او یکی از دلایل حقانیت خود را ... بیشتر بخوانید »

بصیرت و استقامت در آخر الزمان

بصیرت و استقامت 2

فتنه های آخرالزمان چنان حق و باطل را ممزوج خواهند کرد که تنها کسانی می توانند از آنها به سلامت عبور کنند که دارای بصیرت و استقامت باشند. امیرالمؤمنین (علیه الصّلاة و السّلام) میفرماید: «فانّما البصیر من سمع فتفکّر و نظر فأبصر»؛(نهج البلاغه خطبه ۱۵۳) بصیر آن کسی است که بشنود، گوش خود را بر صداها نبندد؛ وقتی شنید، بیندیشد. ... بیشتر بخوانید »

پیروان مدعی جریان یمانی: احمد بصری گوساله است

گوساله

  پیروان مدعی یمانی: 🌟احمد بصری گوساله است 🔹🔸🔹🔸افشاگری های مبلغین ارشد دعوت مدعی جریان یمانی 🔹🔸🔹 جمع کثیری از پیروان و مبلغّان احمد بصری از مکتب نجف دفتر رسمی احمد بصری ، جدا شده و مکتب جدیدی راه اندازی کردند و مدعی شدند احمد بصری واقعی از دست دزدی ها و فساد اخلاقی مکتب نجف مدت شش سال است ... بیشتر بخوانید »

آیا مسأله رجعت یکی از حتمیات تشیع است؟

رجعت

امام صادق (علیه السلام) فرمودند: کسی که به رجعت ما اعتقاد ندارد از ما [اهل بیت] نیست{بحارالانوار، ج ۵۳، ص ۹۲، ح ۱۰۱.}. علامه مجلسی (ره) در این رابطه می فرماید: من تصور می کنم که هر کس در مورد رجعت تردید کند، در مورد امامان اهل بیت علیهم السلام شک دارد و چون آن را نمی تواند در میان ... بیشتر بخوانید »

آیا دیدن خواب و رؤیا می تواند تعیین کننده حکم و یا مصداق برای اصول و فروع دین باشد؟

خواب و رویا

احمد الحسن، خواب را به عنوان یکی از دو معجزه خود می داند. در برخی از موارد، افرادی که اخبار این جریان را پیگیری کرده اند، خوابهای پریشانی دیده اند که به نحوی به وی مرتبط بوده است. البته برای اهل علم پنهان نیست که تصرف در خواب، یکی از شیوه های سحر بوده که برخی از ساحران قادر به ... بیشتر بخوانید »

بررسی متن حدیث کذایی وصیت

وصیت

أخبرنا جماعة، عن أبی عبد الله الحسین بن علی بن سفیان البزوفری، عن علی بن سنان الموصلی العدل، عن علی بن الحسین، عن أحمد بن محمد بن الخلیل، عن جعفر بن أحمد المصری، عن عمه الحسن بن علی، عن أبیه، عن أبی عبد الله جعفر بن محمد، عن أبیه الباقر، عن أبیه ذی الثفنات سید العابدین، عن أبیه الحسین الزکی ... بیشتر بخوانید »

خبر از پیدایش مدعیان دروغین در توقیع امام مهدی (عج)

مدعیان

از فرازهای مهم توقیعی از امام عصر (علیه السلام) ، خطاب به جناب علی بن محمد سیمری ، مساله ی خبردادن از ظهور مدعیان دروغین است. دورغ پردازانی نابكار ، كه با معرفی نمودن خویش ، به جای “رهبر حقیقی” ، اراده انحراف مسیر واقعی هدایت و گمراهی وظلالت انسانها را می نمایند. تا بدین ترتیب آنها را از شاهراه ... بیشتر بخوانید »

رفتن به نوارابزار