خانه » فیلم و صوت

فیلم و صوت

مستند ارتباط جریان دروغین یمانی با وهابیت

مدعی 3

جریان تکفیری وهابیت، بااستفاده گسترده از رسانه های جمعی و شبکه های ماهواره ای به صورت مستقیم و غیر مستقیم از جریان انحرافی موسوم به مدعی یمانی استفاده ابزاری کرده،  تا توسط آنها موجبات تفرقه بین شیعیان و تضعیف باور مهدویت را فراهم کنند آنها با توهین به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحنا،  له الفدا  سرکرده بیسواد این جریان ... بیشتر بخوانید »

داستان مباهله ی احمد بصری و منافقان

مباهله

  احمد اسماعیل بصری مدعی امامت و مهدویت که به ادعاي پيروانش يماني موعود و فرزند امام مهدي است با اعلام ظهور خود در حدود شانزده سال پيش، تصميم گرفت تا قيام خود را از شبکه هاي اجتماعي و تالارهاي گفتگو، آنهم پشت صفحه ی به قول خودش، مبارکه ی فیسبوک آغاز کند!! او یکی از دلایل حقانیت خود را ... بیشتر بخوانید »

پیروان مدعی جریان یمانی: احمد بصری گوساله است

گوساله

  پیروان مدعی یمانی: 🌟احمد بصری گوساله است 🔹🔸🔹🔸افشاگری های مبلغین ارشد دعوت مدعی جریان یمانی 🔹🔸🔹 جمع کثیری از پیروان و مبلغّان احمد بصری از مکتب نجف دفتر رسمی احمد بصری ، جدا شده و مکتب جدیدی راه اندازی کردند و مدعی شدند احمد بصری واقعی از دست دزدی ها و فساد اخلاقی مکتب نجف مدت شش سال است ... بیشتر بخوانید »

حکایت احمد الحسن و کودک حافظ قرآن

احمد بصری

حکایت احمد الحسن و کودک حافظ قرآن در این کلیپ کوتاه نحوه قرائت قرآن توسط احمد الحسن مدعی یمانی و فرزند امام زمان را مشاهده می نمایید که چگونه یک کودک با تحصیلات ششم ابتدایی اشکالات فراوانی بر وی وارد می نماید حکایت احمد الحسن و کودک حافظ قرآن بیشتر بخوانید »

فیلم / اعترافات تکان دهنده سید حسن حمامی مدیر مکتب احمد الحسن ،امام جمعه و مسئول علمی مدرسه و حسینیه انصار و پیروان یمانی دروغین (احمد بصری )

8

بیشتر بخوانید »

فیلم

0051047

http:// بیشتر بخوانید »

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ (۱۰)

204

بیشتر بخوانید »

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ (۹)

1600-1200

بیشتر بخوانید »

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ (۸)

102

بیشتر بخوانید »

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ (۷)

39

بیشتر بخوانید »

رفتن به نوارابزار