خانه » جریان یمانی در آینه نفد

جریان یمانی در آینه نفد

سریال ادامه دار نوّاب خاص؛ از شیخیه تا احمد الحسن

نواب

چکیده مدعیان دروغین مهدویت، سریال ادامه داری است که با هدف اسلام ستیزی، بنیانگذاری شده است. این جریان، در صدد خنثی سازی و پس از آن، حذف کامل تشیع بوده و برای رسیدن به هدف خود از هیچ کاری دریغ نمی نماید. هر چند که مسأله مدعیان دروغین مهدویت دیرینه ای به تعداد سال های غیبت حضرت ولیصر(علیه السلام) دارد، ... بیشتر بخوانید »

رسوایی و آبروریزی جدید برای مکتب احمد بصری مدعی جریان یمانی !؟ صفحه رسمی فیسبوک منتسب به احمد بصری در مصر هک شد .

هک شدن صفحه مصر

به گزارش mahdyoon.net  صفحه رسمی مکتب و دفتر احمد الحسن مدعی جریان یمانی توسط افرادی ناشناس هک شد . مکتب نجف با انتشار بیانیه ای درخواست کرد از حضور در این صفحه خودداری شود زیرا این صفحه به قول خودشان توسط ایادی شیطان هک شده است . حال این سوال پیش می آید اگر روزی صفحه ی خود احمد بصری ... بیشتر بخوانید »

داستان مباهله ی احمد بصری و منافقان

مباهله

  احمد اسماعیل بصری مدعی امامت و مهدویت که به ادعاي پيروانش يماني موعود و فرزند امام مهدي است با اعلام ظهور خود در حدود شانزده سال پيش، تصميم گرفت تا قيام خود را از شبکه هاي اجتماعي و تالارهاي گفتگو، آنهم پشت صفحه ی به قول خودش، مبارکه ی فیسبوک آغاز کند!! او یکی از دلایل حقانیت خود را ... بیشتر بخوانید »

پیروان مدعی جریان یمانی: احمد بصری گوساله است

گوساله

  پیروان مدعی یمانی: 🌟احمد بصری گوساله است 🔹🔸🔹🔸افشاگری های مبلغین ارشد دعوت مدعی جریان یمانی 🔹🔸🔹 جمع کثیری از پیروان و مبلغّان احمد بصری از مکتب نجف دفتر رسمی احمد بصری ، جدا شده و مکتب جدیدی راه اندازی کردند و مدعی شدند احمد بصری واقعی از دست دزدی ها و فساد اخلاقی مکتب نجف مدت شش سال است ... بیشتر بخوانید »

آیا دیدن خواب و رؤیا می تواند تعیین کننده حکم و یا مصداق برای اصول و فروع دین باشد؟

خواب و رویا

احمد الحسن، خواب را به عنوان یکی از دو معجزه خود می داند. در برخی از موارد، افرادی که اخبار این جریان را پیگیری کرده اند، خوابهای پریشانی دیده اند که به نحوی به وی مرتبط بوده است. البته برای اهل علم پنهان نیست که تصرف در خواب، یکی از شیوه های سحر بوده که برخی از ساحران قادر به ... بیشتر بخوانید »

بررسی متن حدیث کذایی وصیت

وصیت

أخبرنا جماعة، عن أبی عبد الله الحسین بن علی بن سفیان البزوفری، عن علی بن سنان الموصلی العدل، عن علی بن الحسین، عن أحمد بن محمد بن الخلیل، عن جعفر بن أحمد المصری، عن عمه الحسن بن علی، عن أبیه، عن أبی عبد الله جعفر بن محمد، عن أبیه الباقر، عن أبیه ذی الثفنات سید العابدین، عن أبیه الحسین الزکی ... بیشتر بخوانید »

فیلم / اعترافات تکان دهنده سید حسن حمامی مدیر مکتب احمد الحسن ،امام جمعه و مسئول علمی مدرسه و حسینیه انصار و پیروان یمانی دروغین (احمد بصری )

8

بیشتر بخوانید »

پُر مدعاترین مُدعی دروغین در طول تاریخ بشریت چه کسی است؟

احمد بصری

احمدالحسن، تا الان توانسته است تا ۵۳ ادعای باورنکردنی را به نام خود به ثبت برساند: ۱٫ أنه رسول الإمام المهدي عجل الله تعالى فرجه الشريف وسفيره. ٢. أنه وصي الإمام المهدي عليه السلام والمتولي للأمر من بعده. ٣. انه وزير الإمام المهدي عليه السلام بعد ظهوره. ٤. أنه من ولد الإمام المهدي عليه السلام, وان الإمام جده الرابع, وهذا ... بیشتر بخوانید »

سیر منحرفان تاریخ

منحرفان

سیر منحرفان تاریخ همانطوریکه کمابیش بنظر خوانندگان رسیده و مصادر تاریخی و غیرتاریخی بیانگر شرح تفصیلی آنست که از آغاز بنیانگذاری اسلام تاکنون پیوسته افرادی با فریب و آلت دست قراردادن گروههائی از عوام، از روی دشمنی به رویاروئی اسلام برخواسته و با قتل و غارت و هرج و مرج و اسارت و زندانی نمودن مسلمانان، و ضدیت با احکام ... بیشتر بخوانید »

شباهت عقاید احمد الحسن و وهابیت

احمد الحسن و وهابیت طبق تحقیات جدید و طی سعی وتلاشهای فراوان محقیقین نتیجه قطعی را در رابطه با این شخص ( احمد الحسن )به دست آوردند ، این محققین بعد از اینکه تمام عقاید این افراد را مورد برسی و مطالعات دقیق قرار داده اند در یا فتن که عقاید این فرقه با دیگر فرقه ضاله وهابیت یکی می ... بیشتر بخوانید »

رفتن به نوارابزار