خانه » پیروان دجال بصره پاسخ دهید!؟

پیروان دجال بصره پاسخ دهید!؟

داستان مباهله ی احمد بصری و منافقان

مباهله

  احمد اسماعیل بصری مدعی امامت و مهدویت که به ادعاي پيروانش يماني موعود و فرزند امام مهدي است با اعلام ظهور خود در حدود شانزده سال پيش، تصميم گرفت تا قيام خود را از شبکه هاي اجتماعي و تالارهاي گفتگو، آنهم پشت صفحه ی به قول خودش، مبارکه ی فیسبوک آغاز کند!! او یکی از دلایل حقانیت خود را ... بیشتر بخوانید »

پیروان مدعی جریان یمانی: احمد بصری گوساله است

گوساله

  پیروان مدعی یمانی: 🌟احمد بصری گوساله است 🔹🔸🔹🔸افشاگری های مبلغین ارشد دعوت مدعی جریان یمانی 🔹🔸🔹 جمع کثیری از پیروان و مبلغّان احمد بصری از مکتب نجف دفتر رسمی احمد بصری ، جدا شده و مکتب جدیدی راه اندازی کردند و مدعی شدند احمد بصری واقعی از دست دزدی ها و فساد اخلاقی مکتب نجف مدت شش سال است ... بیشتر بخوانید »

اثبات عصمت ائمه به واسطه نص صریح روایات بوده در اثبات عصمت احمد بصری چه روایتی دارید..؟؟

سوال من احمد

    بیشتر بخوانید »

سکوت احمد بصری و پیروانش در مورد فاجعه منا و کشتار بی رحمانه مردم یمن

احمد الحسن

بیشتر بخوانید »

یمانی از بصره یا یمن

sinamousavi_28075606

خروج یمانی از شهر صنعاء واقع در یمن ( اما احمد الحسن از بصره آمد !!! ) إذا ظهر الابقع مع قوم ذوی أجسام فتكون بینهم ملحمة عظیمة ، ثم یظهر الاخوص السفیانی الملعون فیقاتلهما جمیعا فیظهر علیهما جمیعا ، ثم یسیر إلیهم منصور الیمانی من صنعاء بجنوده وله فورة شدیدة یستقل الناس قبل الجاهلیه (ابن حماد : ص ۷۸) ... بیشتر بخوانید »

آیا سند توقیع سمری مرسل است ؟

634506595145104713toghi

این توقیع را بسیاری از علماء در کتابهای روایی خود آورده اند: در کمال الدین(۱), شیخ طوسی در الغیبه(۲), شیخ طبرسی در اعلام الوری(۳), سید بن طاووس در ربیع الشیعه(۴), طبرسی در احتجاج(۵), اربلی در کشف الغمه(۶), مجلسی در بحارالانوار(۷) و مرآة العقول(۸), فیض کاشانی در نوادر الاخبار(۹) و…۱۰). دقت نظر در این توقیع،روشن خواهد کرد که این توقیع نه ... بیشتر بخوانید »

رفتن به نوارابزار